Mariobet Arkadaşını Getir Bonusu

Aktif bir mariobet kullanıcısı olmanız ile birlikte, sizde mariobet arkadaşını getir bonusu seçeneğini elde edebilirsiniz. Tabi ki siz üye olacaksınız. Tabi ki siz aktif kullanıcı olacaksınız. Bu şartı sağladıktan sonra, promosyonu alma hakkına eriştiğinizi göreceksiniz.

Arkadaşını Getir Bonusu Nasıl Alınır?

Kuralları anlatalım, arkadaşını getir bonusu nasıl alınır? Öncelikli olarak, mariobet üyesi olacaksınız. Aktif kullanıcı pozisyonuna yükseleceksiniz. Toplamda en az 3 adet yatırım işlemini gerçekleştireceksiniz. Siz sizlere müşteri hizmetleri tarafından sunulan link aracılığı ile bir arkadaşınızı davet edeceksiniz. Arkadaşınız davet formunu dolduracaktır ve kendine bir hesap açacaktır.

Arkadaşınız hesap açtıktan sonra, siz arkadaşınızın bilgileri ile birlikte, promosyon alma hakkına sahip olacaksınız. Arkadaşınız üye olur, ilk yatırım işlemini sizin davet formunuz aracılığı ile yapar. Davet formunu doldurup, talep oluşturursunuz ve canlı destek ekibi üzerinden paranızı alırsınız. 5 defa yararlanma hakkına sahip olacaksınız. Ancak 5 defa yararlanma hakkı 1 ay için geçerlidir. 1 ay geçtikten sonra, yeniden alabilirsiniz.

İlk arkadaş için % 50 oranında en fazla 100 Türk lirasına kadar promosyon ya da en fazla 50 freespin,

İkinci arkadaşınız için % 40 oranında en fazla 200 TL promosyon ya da en fazla 100 freespin,

Üçüncü arkadaşınız için % 30 oranında en fazla 300 TL promosyon ya da en fazla 150 freespin,

Dördüncü arkadaşınız için % 20 oranında en fazla 400 TL promosyon ya da en fazla 200 freespin,

Beşinci arkadaşınız için % 10 oranında en fazla 500 TL promosyon ya da en fazla 250 freespin kazanabilirsiniz.

Ayrıca, sizin aracılığınız ile kayıt olan arkadaşınız, ilk yatırdığı parayı kaybeder ise, bu arkadaşınız % 50 oranında kayıp promosyonu alma hakkına da sahip olacaktır.

Arkadaşını Getir Promosyonu Nasıl Kullanılır?

Kullanıma açık bir promosyon seçeneğidir. Arkadaşını getir promosyonu nasıl kullanılır? Bahis yapıp kazanabilirsiniz, oyun oynayıp kazanabilirsiniz. Online hizmetlerin tamamında değerlendirebilirsiniz. Promosyon kurallarına baktığınızda, promosyonu kullanılıp, para kazanılması konusunda herhangi bir sınırlama yapılmadığı görülmektedir.

Arkadaşını Getir Promosyonu Nasıl Çekilir?

Mariobet arkadaşını getir bonusu elbette ki birçok promosyon seçeneği gibi nakit olarak çekilebilmektedir. Arkadaşını getir promosyonu nasıl çekilir? Promosyon kurallarında çevrim şartı bulunmaz şeklinde net bir ifade görülecektir. Dolayısı ile promosyon miktarı kadar oyunlara katılım sağlanması gerekmektedir. Bu promosyon ile en fazla 1.500 TL değerinde para çekme talimatı vermeniz mümkündür. Bu parayı çekmek için, yapılması gereken bir işlem ya da gerçekleştirilmesi gereken bir çevrim şartı bulunmaz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*