Mariobet Her Yatırıma Free Spin

İstisnasız bir şekilde bu site, her yatırım işlemini, tüm yatırım yöntemleri dahil olacak şekilde promosyon ile destekler. Yatırım promosyon türlerinden bir tanesi, mariobet her yatırıma free spin olarak tanımlanmıştır. Bahsettiğimiz gibi üyelerin gerçekleştireceği bütün yatırım yöntemleri için geçerli olan bir promosyon seçeneğidir.

Her Yatırıma Free Spin Nasıl Alınır?

Peki bu promosyonu elde etmek için ne yapmak gerekir? Her yatırıma free spin nasıl alınır? Önce şunu belirtelim. Giriş bölümünde de anlatmaya çalıştığımız gibi, istediğiniz herhangi bir yöntemi tercih edip, yatırım yapabilirsiniz. Önce paranızı yatırın, finansal departman tarafından yaptığınız yatırım işleminin onaylanmasını bekleyin. Onay verilecek, yatırdığınız para hesapta görülecektir.

Siz hemen canlı destek bölümüne ulaşacaksınız. Canlı destek 7 gün, 24 saat hizmet verir. Müşteri hizmetleri ile görüşüp, promosyonu talep edeceksiniz. Eğer para yatırdıktan sonra, oyunlara katılım sağlar iseniz, bu işlemden sonra promosyon talep eder iseniz, promosyon alma hakkınız ortadan kalkacaktır.

Yatırdığınız para ile birlikte verilir. % 5 oranında olduğu görülmektedir. Promosyon kurallarında aslen her yatırıma % 5 free spin şeklinde bir ifade kullanılmıştır. Bir üyenin, bir gün içerisinde alabileceği miktar belirlenmiştir. Maksimum bedava dönüş sayısının yani free spin sayısının, 100 olduğu görülmektedir. 100 freespin elde edebilirsiniz.

Her Yatırıma Free Spin Nasıl Kullanılır?

İsmi açıktır. Dolayısı ile her yatırıma free spin nasıl kullanılır? Sorusunda, slot oyun seçenekleri bulunmaktadır. Kollu makine oyunlarının tamamında kullanabileceğiniz bir promosyon türü olduğunu göreceksiniz. Burada promosyon kurallarında bir madde daha hazırlanmıştır. Nedir? Şu şekildedir, eğer bu promosyonu alıp, kullanır iseniz, promosyonun tam 20 katına kadar para çekme talimatı verebilirsiniz.

Buradan hareket ile promosyon miktarının 20 katı değerinde kazanma şansına sahip olduğunuzu göreceksiniz. 20 katından fazla para kazanmış iseniz ne olur? Limiti aşan miktar, çekim işlemlerinde finansal departman tarafından kabul edilmez.

Her Yatırıma Free Spin Nasıl Çekilir?

Son olarak, mariobet her yatırıma free spin anlayışında, kazanılan paralar ile ilgili para çekme talimatı verme konusunda bilgi aktaralım. Her yatırıma free spin nasıl çekilir? Tabi ki bir çevrim şartı yoktur. Zaten free spin, bedava dönüş anlamına gelir. Reel bir para değildir.

Dolayısıyla promosyonun kendisi için para çekme talimatı veremezsiniz. Lakin promosyonu alıp, kullanıp, bahsettiğimiz gibi 20 katına kadar kazandığınız para için, para çekme talimatı verebilirsiniz. Bu durumda ise, karşınıza çıkarılmış herhangi bir çevrim şartının olmadığını göreceksiniz. Doğrudan bu miktarda kazanılan para için para çekme talimatı verebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*