Mariobet Rakeback Bonusu

Mariobet ile poker oynar, poker oynamak için masa komisyonu öder iseniz, mariobet rakeback bonusu alma hakkına sahip olacaksınız. Her gün ve gün içerisinde istediğiniz herhangi bir saatte, hesaba aktarma işlemini yapmanız mümkün olacaktır. Tabi ki en az 1 defa para yatırma işleminin gerçekleştirilmiş olması şeklinde ana bir kural bulunmaktadır.

Rakeback Bonusu Nasıl Alınır?

Her gün alabileceğiniz bir promosyon seçeneğidir. Gün içerisinde her saat alabileceğiniz bir promosyon seçeneği olduğu görülmektedir. Rakeback bonusu nasıl alınır? En az 1 defa para yatırma işlemini yapmanız gerekmektedir. Nedir bu promosyon? Bu promosyon, poker masalarına ödenen komisyonun belirli bir miktarının geri verilmesi anlamına gelir. Bu miktar % 50 olarak belirlenmiştir.

Peki poker oynamaya karar verdiniz, masa komisyonu ödediniz ve promosyon almayı düşünüyorsunuz, bu durumda ne yapacaksınız? Hemen poker lobisi kısmına geleceksiniz. Rakeback butonunu göreceksiniz. Tıklama işlemini yapacaksınız. Hesaba yansıtıldığını tespit edeceksiniz. Eğer bu işlemi yapmayı unutur iseniz, unuttuğunuzu belirtmek suretiyle canlı destek ekibine ulaşmanız ve talep etmeniz de mümkün olabilir.

Bir kez daha hatırlatalım, ödediğiniz masa komisyonu miktarının % 50 oranında alacaksınız. Bu promosyonu alıp, kullanabilir, promosyonun tam 20 katı değerinde para kazanabilir, kazandığınız para için para çekme talimatı verebilirsiniz.

Rakeback Bonusu Nasıl Kullanılır?

Aldığınız promosyonu ne yapabilirsiniz? Bu konu hakkında da bilgi verelim. Rakeback bonusu nasıl kullanılır? Poker oyunlarında kullanmanız amacıyla verilir. Ödediğiniz masa komisyon miktarlarının % 50 oranı promosyon olur. Bu para ile yeniden poker lobisinde, poker oyun masalarında şansınızı deneyebilirsiniz.

Özelliği nedeni ile sadece ve sadece bu oyun kategorisinde kullanıma açılmış bir promosyon türüdür. Canlı casino oyunlarında, slot oyunlarında ya da sitenin iddia hizmetlerinde kullanmanız ve kullanıp, para kazanma şansını elde etmeniz gibi bir durum ya da bir uygulama bulunmaz.

Rakeback Bonusu Nasıl Çekilir?

Elbette ki mariobet rakeback bonusu nakit para olarak yani gerçek para olarak çekilebilir. Lakin, rakeback bonusu nasıl çekilir? Sorusu çevrim şartı ile cevaplanmış durumdadır. Rakeback promosyonunu çekmek istiyor iseniz, poker oynayacaksınız. 1 TL limite sahip ya da daha yüksek limite sahip masaları tercih edeceksiniz. En az 500 el olacak şekilde oyunlara katılım sağlayacaksınız.

Buna müteakip, çevrimi tamamlanmamış ise, para çekme talimatı vermeniz mümkündür. Çevrim şartını tamamlamadan para çekme talimatı vermeyin. Kesin bir şekilde finansal departman tarafından ya da genel anlamda müşteri hizmetleri tarafından çevrim şartı tamamlanmadığı için, para çekme talimatı dikkate alınmaz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*